سفارش از سایت ساز

از دیگر امکانات هاست پلان این است که میتوانید به راحتی برای کسب و کار خودتان یک سایت با کیفیت عالی طراحی کنید. مهم نیست برای چه کاری نیاز به یک وب سایت دارید، معرفی کسب و کار خودتان، نمایش نمونه کارهایتان یا فروش آنلاین محصولات خودتان. با هاست پلان می توانید برای هر کاری یک سایت عالی بسازید.

برای شروع از منوی هاست پلان گزینه خدمات دیگر و سپس سایت ساز را انتخاب کنید.

برای انتخاب قالب مورد نظر در صفحه باز شده روی گزینه مشخص شده در شکل زیر کلیک کنید.

در صورتیکه قالب خود را از قبل انتخاب کرده اید در پایین همان صفحه میتوانید توضیحات و تعرفه ها را مشاهده کنید. و از همان قسمت با کلیک روی گزینه انتخاب وارد مرحله خرید شوید و پس از وارد کردن کد قالب هزینه را پرداخت و سفارش خود را ثبت کنید.

پس از کلیک روی گزینه انتخاب قالب صفحه زیر برای شما باز خواهد شد که میتوانید پیش نمایش سایت را مشاهده کرده و سپس روی گزینه انتخاب قالب کلیک کنید تا وارد مرحله خرید شوید

در صفحه زیر اگر هنوز دامنه خریداری نکرده اید گزینه اول و اگر دامنه خود را از قبل خریده اید گزینه دوم را انتخاب کرده و نام دامنه را وارد کنید.

سپس در صفحه جدید تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کرده و روی دکمه ادامه کلیک کنید.

در صفحه جدید نیز روی دکمه ادامه کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود. اگر قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید دکمه آبی رنگ را انتخاب کنید در غیر این صورت اطلاعات خود را وارد کرده و سپس دکمه تسویه حساب را در پایین صفحه بزنید.

در صفحه جدید اطلاعات خود و فیش واریزی را وارد نموده و در آخر روی دکمه ثبت فیش کلیک کنید.